Monitoring Lublin

monitoring lublin

Chcesz zabezpieczyć swoją firmę lub prywatną posesję? Rozwiązanie jest proste – Monitoring Lublin. Monitoring to system urządzeń, które rejestrują konkretny obszar. Nagranie można oglądać zarówno w czasie rzeczywistym, jak i zapisywać go na dysku, aby obejrzeć w czasie późniejszym.

Nasze usługi obejmują profesjonalny montaż kamer monitoringu, systemów alarmowych oraz nowoczesnych rozwiązań do monitorowania i zarządzania obiektami. Gwarantujemy nie tylko skuteczną ochronę, ale także łatwość obsługi dzięki intuicyjnym interfejsom i dostępowi do monitoringu online z dowolnego miejsca. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów zapewnia fachowy montaż i konfigurację systemów monitoringu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, uwzględniając unikalne potrzeby i oczekiwania klienta. Oferujemy systemy alarmowe, które umożliwiają natychmiastową reakcję w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Wybierając naszą firmę, inwestujesz w spokój ducha i kompleksową ochronę, umożliwiającą skoncentrowanie się na ważnych sprawach, wiedząc, że bezpieczeństwo Twoje i Twojego mienia są w dobrych rękach.

Monitoring Lublin - zalety:

 • nieprzerwana kontrola w wielu miejscach jednocześnie,
 • pole widzenia kamery jest znacznie szersze niż ludzkie,
 • kamery można montować w miejscach zapewniających najlepszą widoczność, np. wysoko na elewacjach,
 • systemy monitoringu oferują coraz lepszej jakości obraz, który umożliwia odczyt nawet najdrobniejszych szczegółów, a ponadto monitoringi posiadają coraz większą odpornością na wszelkiego rodzaju zakłócenia,
 • możliwość ewentualnej rozbudowy, dokupienia kamer i skonfigurowania ich z siecią, do której podłączona jest cała instalacja.

System monitoringu składa się z 3 podstawowych elementów:

– kamer, przy wyborze których ważne są parametry techniczne i żywotność. Montujemy kamery: kopułkowe lub kompaktowe, wandaloodporne, z  podczerwienią, bezprzewodowe, ukryte (w czujce, w wizjerze, miniaturowe, itp.).

– rejestrator, który nagrywa obraz z kamer do późniejszej analizy. Funkcją, z której korzysta większość użytkowników jest podgląd obrazu przez Internet. Pozwala to na obserwację z każdego miejsca na świecie, co dzieje się w firmie, domu czy na działce. Dostęp do takiego podglądu jest zabezpieczany hasłami, co uniemożliwia obserwację przez osoby niepowołane.

– ekranu, na którym będzie wyświetlany obraz – najczęściej jest to monitor komputera, laptop, telefon oraz telewizor.

Gwarancja i serwis:

Każdy z montowanych przez nas sprzętów jest objęty gwarancją producenta. Dodatkowo udzielamy również gwarancji na wykonane przez nas instalacje. Montujemy tylko sprawdzony sprzęt, ponieważ cenimy sobie jakość.

Zapewniamy również obsługę serwisową systemów monitoringu na terenie Lublin. W ramach świadczonej przez nas usługi oferujemy również wykonywanie przeglądów podczas których wykonujemy prace takie jak:

 • czyszczenie obiektywów i obudów kamer,
 • regulacja kamer,
 • konserwacja kamer i puszek łączeniowych preparatem przeciwko owadom,
 • konserwacja wtyków i gniazd,
 • zmiana obserwowanego obszaru zgodnie z zaleceniami użytkownika,
 • sprawdzanie poprawności działania rejestratora.

Dodatkowo w przypadku awarii gwarantujemy szybkie rozpoczęcie naprawy.

Monitoring Lublin – zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś!

Sprawdź nas!

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą usług. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Już dziś zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo – wybór naszej firmy to gwarancja jakości usług na najwyższym poziomie!

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Zadowolenie Klientów to najlepszy miernik sukcesu.