Bramy automatyczne

Bramy automatyczne to coraz częściej wybierane bramy wjazdowe na posesje prywatne bądź firmowe. Podobnie jest z bramami garażowymi. Osobiście polecamy wybór sprawdzonych producentów bram i takie też napędy stosujemy. Każda brama to inny wymiar, ciężar i montaż napędu. Ze względu na położenie przewodów elektrycznych pomiędzy budynkiem a centralą oraz pomiędzy centralą a siłownikami i czujnikami, zalecamy aby na instalację automatu zdecydować się jeszcze na etapie budowy i przed wykończeniem posesji. Jednocześnie zalecamy aby wraz z położeniem kabla zasilającego napęd położyć przewód wielożyłowy. Dzięki niemu będzie możliwe ewentualne połączenie automatyki bramy z domofonem, a także systemem alarmowym.


Ze względu na często spotykany brak doświadczenia inwestorów z zakresu elektryki i elektroniki, służymy radą na każdym etapie budowy.

Bramy automatyczne – dla kogo?

Wykonujemy montaże bram dla klientów indywidualnych (domy jednorodzinne, garaże wolnostojące, bramy wjazdowe ogrodzeniowe), wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, firm (bramy w halach magazynowych i zakładach produkcyjnych) oraz dla instytucji (budynki biurowe, obiekty użyteczności publicznej).

Jesteśmy w Twojej okolicy!

Szybki i profesjonalny montaż bram automatycznych. Oferujemy również połączenie automatyki bramy z domofonem oraz systemem alarmowym.